Kerbl Hřejivá napáječka s plovákem SH30-24-RH
Odesláno za 24 hodin
Hřejivá napáječka s plovákem Kerbl SH30-24-RH thumbnail
Popis +
  • Vysoce kvalitní plastový napáječ s integrovaným topným kabelem
  • Snadná výměna topného kabelu
  • vhodné pro systémy s cirkulačním topením
  • Víko klapky s rychlým přístupem
  • také vhodné pro nízkotlaké připojení se svorníkem č. 22182
  • se spodními zátkami pro snadnou údržbu
222062+ 222063: s topným kabelem (přibližně 31 W) pro ohřev napáječe a svorníku
222064+ 222065: s topným kabelem (přibližně 73 W) pro ohřev napáječe, svorníku a až 2 metry potrubí (pomocné ohřívání hadice)
pro verzi 24 V je potřeba transformátor (není dodán)
mrazuvzdorný až do přibližně -15 °C